Paragraphs gantt (1.0.17) - en to el translation catalogue (86 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Type
el: Τύπος

en: Author
el: Συντάκτης

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Priority
el: Προτεραιότητα

en: On
el: Ανοικτό

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Links
el: Σύνδεσμοι

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Parent
el: Γονέας

en: Export
el: Εξαγωγή

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Open
el: Ανοιχτά

en: Sunday
el: Κυριακή

en: Monday
el: Δευτέρα

en: Tuesday
el: Τρίτη

en: Wednesday
el: Τετάρτη

en: Thursday
el: Πέμπτη

en: Friday
el: Παρασκευή

en: Saturday
el: Σάββατο

en: Add
el: Προσθήκη

en: Text
el: Κείμενο

en: type
el: τύπος

en: days
el: ημέρες

en: Year
el: Έτος

en: Off
el: Κλειστό

en: Promoted to front page
el: Προβιβασμένο στην πρώτη σελίδα

en: Field type
el: Τύπος πεδίου

en: OK
el: ΟΚ

en: Month
el: Μήνας

en: Details
el: Λεπτομέρειες

en: Week
el: Εβδομάδα

en: Day
el: Ημέρα

en: Mon
el: Δευ

en: Tue
el: Τρί

en: Wed
el: Τετ

en: Thu
el: Πέμ

en: Fri
el: Παρ

en: Sat
el: Σάβ

en: Sun
el: Κυρ

en: January
el: Ιανουάριος

en: February
el: Φεβρουάριος

en: March
el: Μάρτιος

en: April
el: Απρίλιος

en: May
el: Μάιος

en: June
el: Ιούνιος

en: July
el: Ιούλιος

en: August
el: Αύγουστος

en: September
el: Σεπτέμβριος

en: October
el: Οκτώβριος

en: November
el: Νοέμβριος

en: December
el: Δεκέμβριος

en: Order
el: Σειρά

en: Close
el: Κλείσιμο

en: Duration
el: Διάρκεια

en: Undefined
el: Απροσδιόριστο

en: Undo
el: Αναίρεση

en: Jan
el: Ιαν

en: Feb
el: Φεβ

en: Mar
el: Μαρ

en: Apr
el: Απρ

en: Jun
el: Ιουν

en: Jul
el: Ιουλ

en: Aug
el: Αυγ

en: Sep
el: Σεπ

en: Oct
el: Οκτ

en: Nov
el: Νοε

en: Dec
el: Δεκ

en: Hour
el: Ώρα

en: Days
el: Ημέρες

en: Hours
el: Ώρες

en: Complete
el: Ολοκληρωμένη

en: Redo
el: Ακύρωση αναίρεσης

en: Indent
el: Αύξηση εσοχής

en: Outdent
el: Μείωση εσοχής

en: About
el: Περί

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: Add @type
el: Προσθήκη @type

en: Creator
el: Δημιουργός

en: Dashboard
el: Πίνακας εργαλείων

en: View mode
el: Τρόπος προβολής
