Paragraphs gantt (1.0.17) - en to mk translation catalogue (15 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Type
mk: Тип

en: Author
mk: Автор

en: - None -
mk: - Ништо -

en: Export
mk: Изнесување

en: Sunday
mk: Недела

en: Monday
mk: Понеделник

en: Tuesday
mk: Вторник

en: Wednesday
mk: Среда

en: Thursday
mk: Четврток

en: Friday
mk: Петок

en: Saturday
mk: Сабота

en: Add
mk: Додај

en: Details
mk: Детали

en: Add @type
mk: Додај @type
