Paragraphs gantt (1.0.17) - en to sr translation catalogue (31 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Delete
sr: Избриши

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени

en: Date
sr: Датум

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Parent
sr: Надређен

en: Export
sr: Извоз

en: Save
sr: Сачувај

en: Sunday
sr: Недеља

en: Monday
sr: Понедељак

en: Tuesday
sr: Уторак

en: Wednesday
sr: Среда

en: Thursday
sr: Четвртак

en: Friday
sr: Петак

en: Saturday
sr: Субота

en: Text
sr: Текст

en: Year
sr: Година

en: Promoted to front page
sr: Постави на насловну страну

en: Field type
sr: Tип поља

en: Month
sr: Месец

en: Day
sr: Дан

en: Order
sr: Редослед

en: Undefined
sr: Недефинисано

en: Hour
sr: Сат

en: Complete
sr: Успешно завршена поруџбина

en: View mode
sr: Врста приказа
