Paragraphs gantt (1.0.17) - en to th translation catalogue (69 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Delete
th: ลบ

en: Type
th: ประเภท

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Priority
th: ลำดับความสำคัญ

en: On
th: เปิด

en: Edit
th: แก้ไข

en: Date
th: วันที่

en: Links
th: ลิงก์

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Link
th: ลิงค์

en: Export
th: ส่งออก

en: Save
th: บันทึก

en: Open
th: เปิด

en: Sunday
th: อาทิตย์

en: Monday
th: จันทร์

en: Tuesday
th: อังคาร

en: Wednesday
th: พุธ

en: Thursday
th: พฤหัสบดี

en: Friday
th: ศุกร์

en: Saturday
th: เสาร์

en: Add
th: เพิ่ม

en: Text
th: ข้อความ

en: type
th: ชนิด

en: Year
th: ปี

en: Off
th: ปิด

en: Field type
th: ประเภทช่องรับข้อมูล

en: Month
th: เดือน

en: Details
th: รายละเอียด

en: Week
th: 1 อาทิตย์

en: Day
th: วัน

en: Mon
th: จ

en: Tue
th: อ

en: Wed
th: พ

en: Thu
th: พฤ

en: Fri
th: ศ

en: Sat
th: ส

en: Sun
th: อา

en: May
th: พ.ค.

en: Order
th: เรียงตาม

en: Close
th: ปิด

en: Duration
th: เวลาสอบ

en: Undefined
th: ไม่ระบุ

en: Undo
th: เลิกทำ

en: Jan
th: ม.ค.

en: Feb
th: ก.พ.

en: Mar
th: มี.ค.

en: Apr
th: เม.ย.

en: Jun
th: มิ.ย.

en: Jul
th: ก.ค.

en: Aug
th: ส.ค.

en: Sep
th: ก.ย.

en: Oct
th: ต.ค.

en: Nov
th: พ.ย.

en: Dec
th: ธ.ค.

en: Hour
th: ชั่วโมง

en: Complete
th: เสร็จ

en: Redo
th: ทำซ้ำ

en: Indent
th: ย่อหน้า

en: Outdent
th: เยื้อง

en: Detail
th: รายละเอียด

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -

en: Add @type
th: เพิ่ม @type

en: Creator
th: ผู้สร้าง

en: Dashboard
th: หน้าหลัก

en: View mode
th: โหมดของวิว

en: Material
th: วัสดุ
