Paragraphs gantt (1.0.2) - en to oc translation catalogue (23 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Type
oc: Tipe

en: Cancel
oc: Anullar

en: On
oc: Activat

en: Date
oc: Data

en: Links
oc: Ligams

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Save
oc: Enregistrar

en: Open
oc: Dobèrt

en: Add
oc: Apondre

en: Text
oc: Tèxte

en: type
oc: tipe

en: Off
oc: Desactivat

en: Field type
oc: Tipe de camp

en: Owner
oc: Proprietari

en: End
oc: Fin

en: Duration
oc: Durada

en: Undo
oc: Anullar

en: Expand
oc: Desplegar

en: About
oc: A prepaus

en: Add @type
oc: Apondre @type

en: Collapse
oc: Collapsa

en: View mode
oc: Mòde de visualizacion
