Paragraphs gantt (1.0.2) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Type
si: වර්ගය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Date
si: දිනය

en: Text
si: වගන්ති
