Paragraphs gantt (1.0.2) - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Type
sl: Tip

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Date
sl: Datum

en: Parent
sl: starš

en: Save
sl: Shrani

en: Open
sl: Odprto

en: Add
sl: Dodaj

en: Text
sl: Besedilo

en: type
sl: tip

en: Field type
sl: Tip polja

en: Owner
sl: Lastnik

en: Undo
sl: Razveljavi

en: Expand
sl: Razširi

en: About
sl: O modulu
