Paragraphs gantt (1.0.3) - en to cs translation catalogue (80 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Delete
cs: Smazat

en: Type
cs: Typ

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Remove
cs: Odstranit

en: Description
cs: Popis

en: On
cs: Zapnuto

en: Project
cs: Projekt

en: Edit
cs: Upravit

en: Date
cs: Datum

en: - None -
cs: - Nic -

en: Link
cs: Odkaz

en: Parent
cs: Nadřazený

en: Save
cs: Uložit

en: Open
cs: Otevřené

en: Sunday
cs: Neděle

en: Monday
cs: Pondělí

en: Tuesday
cs: Úterý

en: Wednesday
cs: Středa

en: Thursday
cs: Čtvrtek

en: Friday
cs: Pátek

en: Saturday
cs: Sobota

en: Add
cs: Přidat

en: Off
cs: Vypnuto

en: Promoted to front page
cs: Zobrazit na titulní stránce

en: Field type
cs: Typ pole

en: Details
cs: Detaily

en: Owner
cs: Vlastník

en: Calendar
cs: Kalendář

en: Week
cs: Týden

en: Start
cs: Začátek

en: End
cs: Konec

en: Mon
cs: Po

en: Tue
cs: Út

en: Wed
cs: St

en: Thu
cs: Čt

en: Fri
cs: Pá

en: Sat
cs: So

en: Sun
cs: Ne

en: January
cs: Leden

en: February
cs: Únor

en: March
cs: Březen

en: April
cs: Duben

en: May
cs: Kvě

en: June
cs: Červen

en: July
cs: Červenec

en: August
cs: Srpen

en: September
cs: Září

en: October
cs: Říjen

en: November
cs: Listopad

en: December
cs: Prosinec

en: description
cs: popisek

en: Duration
cs: Trvání

en: Undo
cs: Zpět

en: Jan
cs: Led

en: Feb
cs: Úno

en: Mar
cs: Bře

en: Apr
cs: Dub

en: Jun
cs: Čer

en: Jul
cs: Črv

en: Aug
cs: Srp

en: Sep
cs: Zář

en: Oct
cs: Říj

en: Nov
cs: Lis

en: Dec
cs: Pro

en: Days
cs: Dnů

en: Months
cs: Měsíce

en: Field title
cs: Nadpis pole

en: Hours
cs: Hodin

en: Minutes
cs: Minuty

en: Redo
cs: Znovu

en: Expand
cs: Rozbalit

en: Years
cs: Roky

en: About
cs: Popis

en: Add @type
cs: Přidat @type

en: Constraint
cs: Omezení

en: time
cs: čas

en: Collapse
cs: Sbalit

en: Time period
cs: Časové období

en: View mode
cs: Režim zobrazení
