Paragraphs gantt (1.0.3) - en to eu translation catalogue (68 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Type
eu: Mota

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Description
eu: Azalpena

en: Project
eu: Proiektua

en: Edit
eu: Editatu

en: Date
eu: Data

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Link
eu: Esteka

en: Parent
eu: Gurasoa

en: Save
eu: Gorde

en: Open
eu: Ireki

en: Sunday
eu: Igandea

en: Monday
eu: Astelehena

en: Tuesday
eu: Asteartea

en: Wednesday
eu: Asteazkena

en: Thursday
eu: Osteguna

en: Friday
eu: Ostirala

en: Saturday
eu: Larunbata

en: Add
eu: Gehitu

en: Promoted to front page
eu: Atariko orria sustatua

en: Field type
eu: Eremu mota

en: OK
eu: Ados

en: Details
eu: Xehetasunak

en: Owner
eu: Jabea

en: Calendar
eu: Egutegia

en: Week
eu: Astea

en: Mon
eu: Al

en: Tue
eu: Ar

en: Wed
eu: Az

en: Thu
eu: Og

en: Fri
eu: Or

en: Sat
eu: La

en: Sun
eu: Ig

en: January
eu: Urtarrila

en: February
eu: Otsaila

en: March
eu: Martxoa

en: April
eu: Apirila

en: May
eu: Mai

en: June
eu: Ekaina

en: July
eu: Uztaila

en: August
eu: Abuztua

en: September
eu: Iraila

en: October
eu: Urria

en: November
eu: Azaroa

en: December
eu: Abendua

en: Duration
eu: Iraupena

en: Undo
eu: Desegin

en: Jan
eu: Urt

en: Feb
eu: Ots

en: Apr
eu: Api

en: Jun
eu: Eka

en: Jul
eu: Uzt

en: Aug
eu: Abu

en: Sep
eu: Ira

en: Oct
eu: Urr

en: Nov
eu: Aza

en: Dec
eu: Abe

en: Days
eu: Egunak

en: Hours
eu: Orduak

en: Minutes
eu: Minutuak

en: Redo
eu: Berregin

en: Expand
eu: Zabaldu

en: About
eu: (r)i buruz

en: Add @type
eu: Gehitu @type

en: Collapse
eu: Tolestu
