Paragraphs gantt (1.0.4) - en to af translation catalogue (44 entries)

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Delete
af: Vee uit

en: Type
af: Tipe

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Remove
af: Verwyder

en: Description
af: Beskrywing

en: On
af: Op

en: Project
af: Projek

en: Edit
af: Wysig

en: Date
af: Datum

en: - None -
af: - Geen -

en: Link
af: Skakel

en: Parent
af: Voorganger

en: Save
af: Stoor

en: Sunday
af: Sondag

en: Monday
af: Maandag

en: Tuesday
af: Dinsdag

en: Wednesday
af: Woensdag

en: Thursday
af: Donderdag

en: Friday
af: Vrydag

en: Saturday
af: Saterdag

en: Add
af: Voeg by

en: type
af: tipe

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: Mon
af: Ma

en: Tue
af: Di

en: Wed
af: Wo

en: Thu
af: Do

en: Fri
af: Vr

en: Sat
af: Sa

en: Sun
af: So

en: January
af: Januarie

en: February
af: Februarie

en: March
af: Maart

en: May
af: Mei

en: June
af: Junie

en: July
af: Julie

en: August
af: Augustus

en: October
af: Oktober

en: December
af: Desember

en: Undo
af: Maak ongedaan

en: Oct
af: Okt

en: Dec
af: Des
