Paragraphs gantt (1.0.4) - en to ht translation catalogue (9 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Type
ht: Tip

en: Description
ht: Deskripsyon

en: On
ht: Ouvè

en: Date
ht: Dat

en: - None -
ht: - Vid -

en: Save
ht: Anrejistre

en: Off
ht: Fèmen

en: Promoted to front page
ht: Fè pwomosyon sou paj akèy la
