Paragraphs gantt (1.0.4) - en to hy translation catalogue (63 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Type
hy: Տեսակ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Links
hy: Հղումներ

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Link
hy: Հղում

en: Parent
hy: Ծնող

en: Save
hy: Պահպանել

en: Open
hy: Բաց

en: Sunday
hy: Կիրակի

en: Monday
hy: Երկուշաբթի

en: Tuesday
hy: Երեքշաբթի

en: Wednesday
hy: Չորեքշաբթի

en: Thursday
hy: Հինգշաբթի

en: Friday
hy: Ուրբաթ

en: Saturday
hy: Շաբաթ

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Text
hy: Տեքստ

en: type
hy: տեսակ

en: Field type
hy: Դաշտի տեսակը

en: Details
hy: Մանրամասներ

en: Owner
hy: Սեփականատեր

en: Week
hy: Շաբաթ

en: Mon
hy: Երկ

en: Tue
hy: Երք

en: Wed
hy: Չոր

en: Thu
hy: Հնգ

en: Fri
hy: Ուրբ

en: Sat
hy: Շաբ

en: Sun
hy: Կիր

en: January
hy: Հունվար

en: February
hy: Փետրվար

en: March
hy: Մարտ

en: April
hy: Ապրիլ

en: May
hy: Մայիս

en: June
hy: Հունիս

en: July
hy: Հուլիս

en: August
hy: Օգոստոս

en: September
hy: Սեպտեմբեր

en: October
hy: Հոկտեմբեր

en: November
hy: Նոյեմբեր

en: December
hy: Դեկտեմբեր

en: Undo
hy: Չեղարկել

en: Jan
hy: Հուն

en: Feb
hy: Փետ

en: Mar
hy: Մար

en: Apr
hy: Ապր

en: Jun
hy: Հուն

en: Jul
hy: Հուլ

en: Aug
hy: Օգս

en: Sep
hy: Սեպ

en: Oct
hy: Հոկ

en: Nov
hy: Նոյ

en: Dec
hy: Դեկ

en: Add @type
hy: Ավելացնել @type

en: Collapse
hy: Փակել

en: View mode
hy: Դիտման ռեժիմ
