Paragraphs gantt (1.0.4) - en to sq translation catalogue (54 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Delete
sq: Fshij

en: Type
sq: Lloji

en: Cancel
sq: Anulo

en: Remove
sq: Hiq

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Date
sq: Data

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Link
sq: Lidhje

en: Parent
sq: Prindi

en: Save
sq: Ruaj

en: Sunday
sq: E djelë

en: Monday
sq: E hënë

en: Tuesday
sq: E martë

en: Wednesday
sq: E mërkurë

en: Thursday
sq: E enjte

en: Friday
sq: E premte

en: Saturday
sq: E shtunë

en: type
sq: lloji

en: Promoted to front page
sq: Vendosur tek faqja qendrore

en: Details
sq: Hollësi

en: Mon
sq: Hën

en: Tue
sq: Mar

en: Wed
sq: Mër

en: Thu
sq: Enj

en: Fri
sq: Pre

en: Sat
sq: Sht

en: Sun
sq: Dje

en: January
sq: Janar

en: February
sq: Shkurt

en: March
sq: Mars

en: April
sq: Prill

en: May
sq: Maj

en: June
sq: Qershor

en: July
sq: Korrik

en: August
sq: Gusht

en: September
sq: Shtator

en: October
sq: Tetor

en: November
sq: Nëntor

en: December
sq: Dhjetor

en: Undo
sq: Anullo

en: Feb
sq: Shk

en: Apr
sq: Pri

en: Jun
sq: Qer

en: Jul
sq: Kor

en: Aug
sq: Gsh

en: Sep
sq: Sht

en: Oct
sq: Tet

en: Nov
sq: Nën

en: Dec
sq: Dhj

en: Expand
sq: Shpalos

en: About
sq: Informacione
