Paragraphs gantt (1.0.5) - en to az translation catalogue (47 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Type
az: Növ

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: On
az: Aktiv

en: Edit
az: Dəyiş

en: Date
az: Tarix

en: - None -
az: - heç nə -

en: Parent
az: Valideyn

en: Save
az: Saxla

en: Open
az: Aç

en: Sunday
az: Bazar günü

en: Monday
az: Bazar ertəsi

en: Tuesday
az: Çərşənbə axşamı

en: Wednesday
az: Çərşənbə

en: Thursday
az: Cümə axşamı

en: Friday
az: Cümə

en: Saturday
az: Şənbə

en: Add
az: Əlavə et

en: Off
az: Söndürülüb

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Field type
az: Sahə tipi

en: Details
az: Detallar

en: Owner
az: Sahib

en: Mon
az: Bazar ertəsi

en: Tue
az: Çərşənbə axşamı

en: Wed
az: Çərşənbə

en: Thu
az: Cümə axşamı

en: Fri
az: Cümə

en: Sat
az: Şənbə

en: Sun
az: Bazar

en: Duration
az: Müddət

en: Jan
az: Yanvar

en: Feb
az: Fevral

en: Mar
az: Mart

en: Apr
az: Aprel

en: Jun
az: Iyun

en: Jul
az: Iyul

en: Aug
az: Avqust

en: Sep
az: Sentyabr

en: Oct
az: Oktyabr

en: Nov
az: Noyabr

en: Dec
az: Dekabr

en: About
az: Haqqında

en: Add @type
az: @type əlavə edin
