Paragraphs gantt (1.0.5) - en to bo translation catalogue (66 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Type
bo: རིགས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Parent
bo: རིམ་པ་གོང་མ

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Open
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Sunday
bo: ཉི་མ

en: Monday
bo: ཟླ་བ

en: Tuesday
bo: མིག་དམར

en: Wednesday
bo: ལྷག་པ

en: Thursday
bo: ཕུར་བུ

en: Friday
bo: པ་སངས

en: Saturday
bo: སྤེན་པ

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Promoted to front page
bo: མདུན་ངོས་སུ་འོས་སྦྱོར་བྱས་པ

en: Field type
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་རིགས

en: Details
bo: ཞིབ་ཕྲ

en: Owner
bo: བདག་པོ

en: Mon
bo: ཟླ

en: Tue
bo: མིག

en: Wed
bo: ལྷག

en: Thu
bo: ཕུར

en: Fri
bo: སངས

en: Sat
bo: སྤེན

en: Sun
bo: ཉི

en: January
bo: ཟླ་དང་པོ

en: February
bo: ཟླ་གཉིས་པ

en: March
bo: ཟླ་གསུམ་པ

en: April
bo: ཟླ་བཞི་བ

en: May
bo: ཟླ་༥་བ

en: June
bo: ཟླ་དྲུག་པ

en: July
bo: ཟླ་བདུན་པ

en: August
bo: ཟླ་བརྒྱད་པ

en: September
bo: ཟླ་དགུ་བ

en: October
bo: ཟླ་བཅུ་བ

en: November
bo: ཟླ་བཅུ་གཅིག་པ

en: December
bo: ཟླ་བཅུ་གཉིས་པ

en: Duration
bo: དུས་ཡུན

en: Undo
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Jan
bo: ཟླ་༡་པོ

en: Feb
bo: ཟླ་༢་པ

en: Mar
bo: ཟླ་༣་པ

en: Apr
bo: ཟླ་༤་བ

en: Jun
bo: ཟླ་༦་པ

en: Jul
bo: ཟླ་༧་པ

en: Aug
bo: ཟླ་༨་པ

en: Sep
bo: ཟླ་༩་བ

en: Oct
bo: ཟླ་༡༠་བ

en: Nov
bo: ཟླ་༡༡་པ

en: Dec
bo: ཟླ་༡༢་པ

en: Redo
bo: བསྐྱར་བཟོ

en: Expand
bo: རྒྱ་སྐྱེད

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Add @type
bo: @type་ཁ་སྣོན

en: Progress
bo: སྒྲུབ་ཚད།

en: Collapse
bo: ཚུར་བསྡུ

en: View mode
bo: མཐོང་རིས་ཀྱི་རྣམ་པ
