Paragraphs gantt (1.0.5) - en to km translation catalogue (60 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Delete
km: លុប

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Remove
km: យកចេញ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Link
km: តំណ

en: Parent
km: មេ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Open
km: បើក

en: Sunday
km: អាទិត្យ

en: Monday
km: ច័ន្ទ

en: Tuesday
km: អង្គារ

en: Wednesday
km: ពុធ

en: Thursday
km: ព្រហស្បតិ៍

en: Friday
km: សុក្រ

en: Saturday
km: សៅរ៍

en: Add
km: បន្ថែម

en: Promoted to front page
km: ផ្សាយ​ទៅ​ទំព័រ​មុខ

en: Field type
km: ប្រភេទ​វាល

en: OK
km: យល់ព្រម

en: Details
km: សេចក្ដី​លម្អិត

en: Owner
km: ម្ចាស់​កម្ម​សិទ្ធិ

en: Mon
km: ច

en: Tue
km: អ

en: Wed
km: ព

en: Thu
km: ព្រ

en: Fri
km: សុ

en: Sat
km: ស

en: Sun
km: អា

en: January
km: មករា

en: February
km: កុម្ភៈ

en: March
km: មីនា

en: April
km: មេសា

en: May
km: ឧសភា

en: June
km: មិថុនា

en: July
km: កក្កដា

en: August
km: សីហា

en: September
km: កញ្ញា

en: October
km: តុលា

en: November
km: វិច្ឆិកា

en: December
km: ធ្នូ

en: Undo
km: មិន​ធ្វើ​វិញ

en: Jan
km: មករា

en: Feb
km: កុម្ភៈ

en: Mar
km: មីនា

en: Apr
km: មេសា

en: Jun
km: មិថុនា

en: Jul
km: កក្កដា

en: Aug
km: សីហា

en: Sep
km: កញ្ញា

en: Oct
km: តុលា

en: Nov
km: វិច្ឆិកា

en: Dec
km: ធ្នូ

en: Expand
km: ពង្រីក

en: About
km: អំពី

en: Collapse
km: វេញ
