Paragraphs gantt (1.0.6) - en to ar translation catalogue (74 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Type
ar: النوع

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Remove
ar: حذف

en: Description
ar: الوصف

en: On
ar: في

en: Project
ar: المشروع

en: Edit
ar: تحرير

en: Date
ar: التاريخ

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Link
ar: رابط

en: Parent
ar: الأب

en: Save
ar: حفظ

en: Open
ar: مفتوح

en: Sunday
ar: الأحد

en: Monday
ar: الاثنين

en: Tuesday
ar: الثلاثاء

en: Wednesday
ar: الأربعاء

en: Thursday
ar: الخميس

en: Friday
ar: الجمعة

en: Saturday
ar: السبت

en: Add
ar: إضافة

en: Off
ar: إيقاف

en: Promoted to front page
ar: مرقّى إلى الصفحة الرئيسية

en: Field type
ar: نوع الحقل

en: OK
ar: موافق

en: Details
ar: التفاصيل

en: Owner
ar: المالك

en: Calendar
ar: التقويم

en: Week
ar: بالأسبوع

en: Start
ar: البداية

en: End
ar: النهاية

en: Mon
ar: اثنين

en: Tue
ar: ثلاثاء

en: Wed
ar: أربعاء

en: Thu
ar: خميس

en: Fri
ar: جمعة

en: Sat
ar: سبت

en: Sun
ar: أحد

en: January
ar: يناير

en: February
ar: فبراير

en: March
ar: مارس

en: April
ar: أبريل

en: May
ar: مايو

en: June
ar: يونيو

en: July
ar: يوليو

en: August
ar: أغسطس

en: September
ar: سبتمبر

en: October
ar: أكتوبر

en: November
ar: نوفمبر

en: December
ar: ديسمبر

en: Task
ar: مهمة

en: Duration
ar: المدة الزمنية

en: Undo
ar: تراجع

en: Jan
ar: يناير

en: Feb
ar: فبراير

en: Mar
ar: مارس

en: Apr
ar: أبريل

en: Jun
ar: يونيو

en: Jul
ar: يوليو

en: Aug
ar: أغسطس

en: Sep
ar: سبتمبر

en: Oct
ar: أكتوبر

en: Nov
ar: نوفمبر

en: Dec
ar: ديسمبر

en: Redo
ar: إعادة

en: Expand
ar: توسيع

en: About
ar: حول

en: Add @type
ar: إضافة @type

en: Constraint
ar: قيد

en: Resource
ar: مصدر

en: Collapse
ar: طي

en: View mode
ar: نمط المشاهدة
