Paragraphs gantt (1.0.8) - en to gl translation catalogue (68 entries)

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: Type
gl: Tipo

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Remove
gl: Quitar

en: Description
gl: Descrición

en: On
gl: Activo

en: Edit
gl: Editar

en: Date
gl: Data

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Link
gl: Ligazón

en: Parent
gl: Pai

en: Save
gl: Gardar

en: Open
gl: Aberta

en: Sunday
gl: Domingo

en: Monday
gl: Luns

en: Tuesday
gl: Martes

en: Wednesday
gl: Mércores

en: Thursday
gl: Xoves

en: Friday
gl: Venres

en: Saturday
gl: Sábado

en: Add
gl: Engadir

en: Off
gl: Desactivado

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Field type
gl: Tipo de campo

en: OK
gl: Aceptar

en: Details
gl: Detalles

en: Owner
gl: Propietario

en: Calendar
gl: Calendario

en: Week
gl: Semana

en: Start
gl: Comezo

en: End
gl: Fin

en: Mon
gl: Lun

en: Tue
gl: Mar

en: Wed
gl: Mér

en: Thu
gl: Xov

en: Fri
gl: Ven

en: Sat
gl: Sáb

en: Sun
gl: Dom

en: January
gl: Xaneiro

en: February
gl: Febreiro

en: March
gl: Marzo

en: April
gl: Abril

en: May
gl: Mai

en: June
gl: Xuño

en: July
gl: Xullo

en: August
gl: Agosto

en: September
gl: Setembro

en: October
gl: Outubro

en: November
gl: Novembro

en: December
gl: Decembro

en: Task
gl: Tarefa

en: Duration
gl: Duración

en: Undo
gl: Desfacer

en: Jan
gl: Xan

en: Apr
gl: Abr

en: Jun
gl: Xuñ

en: Jul
gl: Xul

en: Aug
gl: Ago

en: Sep
gl: Set

en: Oct
gl: Out

en: Redo
gl: Refacer

en: Expand
gl: Despregar

en: About
gl: Información

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: Add @type
gl: Engadir @type

en: Collapse
gl: Pregar

en: View mode
gl: Modo de vista
