Paragraphs gantt (1.0.8) - en to mn translation catalogue (35 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Delete
mn: Устгах

en: Type
mn: Төрөл

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Remove
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Edit
mn: Засварлах

en: Date
mn: Огноо

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Link
mn: Холбоос

en: Parent
mn: Эх

en: Save
mn: Хадгалах

en: Sunday
mn: Ням

en: Monday
mn: Даваа

en: Tuesday
mn: Мягмар

en: Wednesday
mn: Лхагва

en: Thursday
mn: Пүрэв

en: Friday
mn: Баасан

en: Saturday
mn: Бямба

en: Add
mn: Нэмэх

en: Field type
mn: Талбарын төрөл

en: Details
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Thu
mn: Пүрэв

en: Fri
mn: Баасан

en: Sat
mn: Бямба

en: Sun
mn: Ням

en: May
mn: 5-р сар

en: Undo
mn: Үйлдэл буцах

en: Jan
mn: 1-р сар

en: Feb
mn: 2-р сар

en: Mar
mn: 3-р сар

en: Apr
mn: 4-р сар

en: Oct
mn: 10-р сар

en: Nov
mn: 11-р сар

en: Dec
mn: 12-р сар
