Paragraphs gantt (1.0.18) - en to et translation catalogue (90 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Delete
et: Kustuta

en: Group
et: Grupp

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Priority
et: Tähtsus

en: On
et: Sees

en: Project
et: Projekt

en: Edit
et: Muuda

en: Date
et: Kuupäev

en: Links
et: Lingid

en: - None -
et: - Puudub -

en: Parent
et: Vanem

en: Export
et: Ekspordi

en: Save
et: Salvesta

en: Open
et: Avatud

en: Sunday
et: pühapäev

en: Monday
et: Esmaspäev

en: Tuesday
et: Teisipäev

en: Wednesday
et: Kolmapäev

en: Thursday
et: Neljapäev

en: Friday
et: Reede

en: Saturday
et: Laupäev

en: Add
et: Lisa

en: Text
et: Tekst

en: type
et: tüüp

en: days
et: päeva

en: Year
et: Aasta

en: Off
et: Väljas

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Field type
et: Välja tüüp

en: OK
et: Olgu

en: Month
et: Kuu

en: Details
et: Üksikasjad

en: Week
et: Nädal

en: Day
et: Päev

en: Mon
et: E

en: Tue
et: T

en: Wed
et: K

en: Thu
et: N

en: Fri
et: R

en: Sat
et: L

en: Sun
et: P

en: January
et: jaanuar

en: February
et: veebruar

en: March
et: märts

en: April
et: aprill

en: May
et: Mai

en: June
et: juuni

en: July
et: juuli

en: August
et: august

en: September
et: september

en: October
et: oktoober

en: November
et: november

en: December
et: detsember

en: End date
et: Lõpu kuupäev

en: Order
et: Järjestus

en: Close
et: Sulge

en: Task
et: Ülesanne

en: Duration
et: Kestus

en: minute
et: minut

en: Undo
et: Võta tagasi

en: day
et: päev

en: hour
et: tund

en: Jan
et: Jaan

en: Feb
et: Veebr

en: Mar
et: Märts

en: Apr
et: aprill

en: Jun
et: juuni

en: Jul
et: juuli

en: Sep
et: Sept

en: Oct
et: Okt

en: Dec
et: Dets

en: Hour
et: Tund

en: Complete
et: Lõpetatud

en: Redo
et: Võta tagasi

en: Indent
et: Taane

en: Outdent
et: Taanda

en: Set
et: Vali

en: About
et: Programmist

en: - Select -
et: - Vali -

en: Add @type
et: Lisa @type

en: Creator
et: Looja

en: Dashboard
et: Töölaud

en: View mode
et: Kuvarežiim

en: Quarter
et: Kvartal

en: Responsive
et: Adapteeruv
