Paragraphs gantt (1.0.18) - en to kn translation catalogue (72 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Group
kn: ಸಮೂಹ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Priority
kn: ಆದ್ಯತೆ

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Project
kn: ಪರಿಯೋಜನೆ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Links
kn: ಸಾಲುಗಳು

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Parent
kn: ಮೂಲ

en: Export
kn: ರಫ್ತುಮಾಡು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Open
kn: ತೆರೆ

en: Sunday
kn: ಭಾನುವಾರ

en: Monday
kn: ಸೋಮವಾರ

en: Tuesday
kn: ಮಂಗಳವಾರ

en: Wednesday
kn: ಬುಧವಾರ

en: Thursday
kn: ಗುರುವಾರ

en: Friday
kn: ಶುಕ್ರವಾರ

en: Saturday
kn: ಶನಿವಾರ

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: days
kn: ದಿನಗಳು

en: Year
kn: ವರ್ಷ

en: Off
kn: ಜಡ

en: OK
kn: ಸರಿ

en: Month
kn: ತಿಂಗಳು

en: Details
kn: ವಿವರಣೆಗಳು

en: Week
kn: ವಾರ

en: Day
kn: ದಿನ

en: Mon
kn: ಸೋಮ

en: Tue
kn: ಮಂಗಳ

en: Wed
kn: ಧ

en: Thu
kn: ಗುರು

en: Fri
kn: ಶುಕ್ರ

en: Sat
kn: ಶನಿ

en: Sun
kn: ಭಾನು

en: January
kn: ಜನವರಿ

en: February
kn: ಫೆಬ್ರವರಿ

en: March
kn: ಮಾರ್ಚ್

en: April
kn: ಎಪ್ರಿಲ್

en: May
kn: ಮೇ

en: June
kn: ಜೂನ್

en: July
kn: ಜುಲೈ

en: August
kn: ಆಗಸ್ಟ್

en: September
kn: ಸೆಪ್ಟೆಂಬರ್

en: October
kn: ಅಕ್ಟೋಬರ್

en: November
kn: ನವೆಂಬರ್

en: December
kn: ಡಿಸೆಂಬರ್

en: Close
kn: ಮುಚ್ಚು

en: Task
kn: ಕಾರ್ಯ

en: Duration
kn: ಕಾಲಾವಧಿ

en: Undo
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: day
kn: ದಿನ

en: Hour
kn: ಗಂಟೆ

en: Days
kn: ದಿನಗಳು

en: Hours
kn: ಗಂಟೆಗಳು

en: Minutes
kn: ನಿಮಿಷಗಳು

en: Complete
kn: ಪೂರ್ಣ

en: Redo
kn: ಪುನಃ ಮಾಡು

en: Indent
kn: ಇಂಡೆಂಟ್

en: Set
kn: ಸೆಟ್

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Creator
kn: ನಿರ್ಮಾತೃ

en: Start time
kn: ಆರಂಭದ ಸಮಯ

en: Progress
kn: ಪ್ರಗತಿ
