Paragraphs gantt (1.0.18) - en to sk translation catalogue (88 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Group
sk: Skupina

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Priority
sk: Priorita

en: On
sk: Zapnúť

en: Project
sk: Projekt

en: Edit
sk: Upraviť

en: Date
sk: Dátum

en: Links
sk: Odkazy

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Link
sk: Odkaz

en: Parent
sk: Nadradený

en: Export
sk: Exportovať

en: Save
sk: Uložiť

en: Open
sk: Otvorené

en: Sunday
sk: nedeľa

en: Monday
sk: pondelok

en: Tuesday
sk: utorok

en: Wednesday
sk: streda

en: Thursday
sk: štvrtok

en: Friday
sk: piatok

en: Saturday
sk: sobota

en: Add
sk: Pridať

en: type
sk: typ

en: days
sk: dni

en: Year
sk: Rok

en: Off
sk: Vypnúť

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Field type
sk: Typ poľa

en: Month
sk: Mesiac

en: Details
sk: Podrobnosti

en: Week
sk: Týždeň

en: Day
sk: Deň

en: Mon
sk: Po

en: Tue
sk: Ut

en: Wed
sk: St

en: Thu
sk: Št

en: Fri
sk: Pi

en: Sat
sk: So

en: Sun
sk: Ne

en: January
sk: január

en: February
sk: február

en: March
sk: marec

en: April
sk: apríl

en: May
sk: máj

en: June
sk: jún

en: July
sk: júl

en: August
sk: august

en: September
sk: september

en: October
sk: október

en: November
sk: november

en: December
sk: december

en: End date
sk: Dátum do

en: Order
sk: Poradie

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Duration
sk: Trvanie

en: minute
sk: minúta

en: Undo
sk: Vrátiť späť

en: day
sk: deň

en: hour
sk: hodina

en: Jan
sk: jan

en: Feb
sk: feb

en: Mar
sk: mar

en: Apr
sk: apr

en: Jun
sk: jún

en: Jul
sk: júl

en: Aug
sk: aug

en: Sep
sk: sep

en: Oct
sk: okt

en: Nov
sk: nov

en: Dec
sk: dec

en: Hour
sk: Hodina

en: Days
sk: Dni

en: Hours
sk: Hodiny

en: Minutes
sk: Minúty

en: Complete
sk: Dokončiť

en: Redo
sk: Obnoviť

en: Indent
sk: Odsadenie

en: About
sk: Informácie o

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Add @type
sk: Pridať @type

en: Dashboard
sk: Nástenka

en: View mode
sk: Režim zobrazenia
