Paragraphs grid (8.x-1.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: default
gl: predeterminado

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Class
gl: Clase

en: Grid
gl: Grella

en: Properties
gl: Propiedades

en: machine name
gl: nome de sistema

en: View mode
gl: Modo de vista
