Paragraphs grid (8.x-1.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: default
sk: predvolené

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Class
sk: Trieda

en: Grid
sk: Mriežka

en: Properties
sk: Vlastnosti

en: View mode
sk: Režim zobrazenia

en: Additional classes
sk: Ďalšie CSS triedy

en: Display the referenced entities rendered by entity_view().
sk: Zobraziť odkazované entity zobrazené funkciou entity_view().

en: Add view mode
sk: Pridať režim zobrazenia

en: Reference revisions
sk: Revízie referencií
