Paragraphs grid (8.x-1.0-alpha3) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: default
oc: defaut

en: Name
oc: Nom

en: Label
oc: Etiqueta

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Grid
oc: Grasilha

en: Properties
oc: Proprietats

en: View mode
oc: Mòde de visualizacion
