Paragraphs grid (8.x-1.0-alpha4) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: default
fa: پیش‌فرض

en: Name
fa: نام

en: Label
fa: برچسب

en: ID
fa: شناسه

en: Class
fa: کلاس

en: Grid
fa: شبکه

en: View mode
fa: نحوه نمایش

en: Add view mode
fa: افزودن حالت نمایش
