Paragraphs grid (8.x-1.0-alpha4) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Name
fa: نام

en: Label
fa: برچسب

en: ID
fa: هویت

en: Grid
fa: شبکه

en: Properties
fa: مشخصات

en: View mode
fa: نحوه نمایش
