Paragraphs grid (8.x-1.0-alpha5) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: default
be: прадвызначана

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Grid
be: Сетка

en: View mode
be: Лад выгляду
