Paragraphs grid (8.x-1.0-alpha5) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: default
eu: lehenetsia

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: ID
eu: IDa

en: Grid
eu: Sareta
