Paragraphs grid (8.x-1.0-rc1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: default
ar: المبدئي

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: ID
ar: المعرف ID

en: Grid
ar: شبكة

en: View mode
ar: نمط المشاهدة

en: Add view mode
ar: اضافة وضع العرض
