Paragraphs grid (8.x-1.0) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: default
es: predeterminado

en: Name
es: Nombre

en: Label
es: Etiqueta

en: Class
es: Clase

en: Grid
es: Cuadrícula

en: Classes
es: Clases

en: Properties
es: Propiedades

en: View mode
es: Modo de vista

en: Display the referenced entities rendered by entity_view().
es: Mostrar las entidades referenciadas representadas por entity_views().

en: Add view mode
es: Añadir modo de vista

en: Paragraphs
es: Parráfos
