Paragraphs grid (8.x-1.6) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: default
mr: मुलभूत

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: ID
mr: आय डी

en: View mode
mr: दृश्य प्रस्थिती
