Paragraphs grid (8.x-1.7) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: default
eo: defaŭlto

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: ID
eo: Identigilo

en: View mode
eo: Vidoreĝimo
