Paragraphs Gridstack (1.0.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: True
bo: འགྲིག༼True༽

en: False
bo: ནོར་བ༼False༽

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Default language
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་སྐད་རིགས

en: Float
bo: སིལ་གྲངས་ཐུང་བ

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Machine Name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང
