Paragraphs Gridstack (1.0.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Edit
ja: 編集

en: Label
ja: ラベル

en: True
ja: TRUE

en: False
ja: FALSE

en: Default
ja: デフォルト

en: Configure
ja: 設定

en: Mobile
ja: モバイル

en: Default language
ja: デフォルトの言語

en: Float
ja: 浮動小数点数値

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: Machine Name
ja: システム内部名称

en: Paragraphs
ja: パラグラフ

en: Tablet
ja: タブレット
