Paragraphs Gridstack (1.0.0-alpha1) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Label
km: ស្លាក

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Default language
km: ភាសា​លំនាំ​ដើម

en: Float
km: អណ្តែត

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន
