Paragraphs Gridstack (1.0.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Edit
fa: تدوین

en: Label
fa: برچسب

en: True
fa: صحیح

en: False
fa: غلط

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: ID
fa: هویت

en: Configure
fa: پیکربندی

en: Default language
fa: زبانپیشفرض

en: Float
fa: شناور

en: Machine name
fa: نام دستگاه
