Paragraphs Gridstack (1.0.0-alpha1) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Edit
th: แก้ไข

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: False
th: เท็จ

en: ID
th: ไอดี

en: Configure
th: ตั้งค่า

en: Mobile
th: มือถือ

en: Float
th: เลขทศนิยม

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: Machine Name
th: ชื่อของเครื่อง
