Paragraphs Gridstack (1.0.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Edit
bg: Редактирай

en: Label
bg: Заглавие

en: Default
bg: По подразбиране

en: Configure
bg: Конфигурирай

en: Default language
bg: Език по подразбиране
