Paragraphs Gridstack (1.0.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Label
gu: શિર્ષક

en: True
gu: સાચું

en: False
gu: ખોટું

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Configure
gu: ગોઠવણી

en: Default language
gu: મૂળભૂત ભાષા

en: Float
gu: ફ્લોટ

en: About
gu: વિશે
