Paragraphs Gridstack (1.0.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Label
hu: Címke

en: True
hu: Igaz

en: False
hu: Hamis

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: ID
hu: Azonosító

en: Configure
hu: Beállít

en: Demo
hu: Tesztelés

en: Mobile
hu: Mobil

en: Default language
hu: Alapértelmezés szerinti nyelv

en: Float
hu: Lebegőpontos

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Paragraph
hu: Bekezdés

en: About
hu: Leírás

en: Desktop
hu: Asztali számítógép

en: Machine Name
hu: Programok által olvasható név

en: The provided list of styles is syntactically incorrect.
hu: A megadott stíluslista szintaktikailag hibás.

en: Each style must have a unique label.
hu: Minden stílusnak kell lennie egy egyedi címkéjének.

en: Deleting demo Paragraphs types
hu: Bemutató bekezdéstípusok törlése
