Paragraphs Gridstack (1.0.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Label
hy: Պիտակ

en: True
hy: Ճիշտ

en: False
hy: Սխալ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Configure
hy: կարգավորել

en: Float
hy: Լողացող

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
