Paragraphs Gridstack (1.0.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Edit
jv: Sunting

en: Label
jv: Judul

en: True
jv: Bener

en: False
jv: Salah

en: Default
jv: Gawan

en: Configure
jv: Konfigurasi

en: Default language
jv: Basa gawan asliné

en: Float
jv: Pecahan

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: About
jv: Ngenani
