Paragraphs Gridstack (1.0.0-alpha2) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Edit
sr: Измени

en: Label
sr: Ознака

en: Default
sr: Подразумевано

en: ID
sr: ИД

en: Float
sr: С покретним зарезом

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
