Paragraphs Gridstack (1.0.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Edit
tr: Düzenle

en: Label
tr: Etiket

en: True
tr: Doğru

en: False
tr: Yanlış

en: Default
tr: Varsayılan

en: Configure
tr: Yapılandır

en: Default language
tr: Varsayılan dil

en: Float
tr: Kesirli

en: Machine name
tr: Makine adı

en: Paragraph
tr: Paragraf

en: About
tr: Hakkında

en: Machine Name
tr: Makine Adı

en: The provided list of styles is syntactically incorrect.
tr: Sağlanan stil listesi sözdizimi bakımından yanlış.

en: Each style must have a unique label.
tr: Her stilin benzersiz bir etiketi olmalıdır.
