Paragraphs Gridstack (1.0.0-alpha2) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Default language
ug: سۈكۈت تىل

en: Float
ug: لەيلىمە

en: Paragraph
ug: پاراگراف

en: About
ug: ھەققىدە
