Paragraphs Gridstack (1.0.0-alpha3) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Edit
ar: تحرير

en: Label
ar: التسمية

en: True
ar: صحيح

en: False
ar: خطأ

en: ID
ar: المعرف ID

en: Configure
ar: ضبط

en: Default language
ar: اللغة الافتراضية

en: Float
ar: عدد حقيقي

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: About
ar: حول

en: Machine Name
ar: الاسم المقروء آليا

en: UUID
ar: المعرف UUID
