Paragraphs Gridstack (1.0.0-alpha3) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Edit
da: Redigér

en: Label
da: Etiket

en: True
da: Sandt

en: False
da: Falsk

en: Configure
da: Konfigurér

en: Default language
da: Standardsprog

en: Float
da: Kommatal

en: Machine name
da: Internt navn

en: About
da: Om

en: Machine Name
da: Maskinnavn

en: The provided list of styles is syntactically incorrect.
da: Den angivne liste af styles er ikke syntaktisk korrekt.

en: Each style must have a unique label.
da: Hver stil skal have et unikt navn.
