Paragraphs Gridstack (1.0.0-alpha3) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Edit
is: Breyta

en: Label
is: Merking

en: True
is: Rétt

en: False
is: Rangt

en: ID
is: Kenni

en: Configure
is: Stilla

en: Default language
is: Sjálfgefið tungumál

en: About
is: Um

en: Machine Name
is: Tölvuvænt nafn
