Paragraphs Gridstack (1.0.0-alpha3) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Edit
pl: Edytuj

en: Label
pl: Etykieta

en: True
pl: Prawda

en: False
pl: Fałsz

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: Default language
pl: Domyślny język

en: Float
pl: Liczba zmiennoprzecinkowa

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: About
pl: O stronie

en: Machine Name
pl: Identyfikator systemowy

en: Paragraphs
pl: Akapity

en: The provided list of styles is syntactically incorrect.
pl: Podana lista stylów jest składniowo niepoprawna.

en: Each style must have a unique label.
pl: Każdy styl musi mieć unikalną etykietę.

en: Deleting demo Paragraphs types
pl: Usuwanie przykładowych rodzajów Akapitów
